Green Mask Stick Sipariş Ver mek için ne yapmak lazım?

Green Mask Stick içeriğinde 50 ml maske barındıran ve roll on formatında üretilen bir maskedir. Hem beyler hem de hanımlar kullabilsin diye dizayn edilen bir maskedir. Gündelik düzenli kullanım gerektiren green mask stick in kullanımı derece pratiktir. Kolay kullanılması ve ziyan olmaması için rollon deodorant formundadır. Cilde kolayca uygulanabilir ve israf olmaz. Değerli bir maske olduğu için kafi miktarda kullanımı oldukça önemlidir.

Düzenli ve doğru kullanıldığı taktirde, green mask stick kullanıcısına ortalama 30 gün kafi gelecek kadar içerik barındırmaktadır. Kullanışı oldukça pratik ve basittir. Cilde rollon deodorant ile kafi gelecek kadar green stick mask ı cildinizeze sürün, sonrasında el yardımıyla cildinize yayın. 15-20 dakika kadar bekledikten sonra soğuk su yardımı ile yüzünüzü yıkayın. Sıcak su ile temizlemeyin. Haftada en fazla 4 kere kullanmanız kafidir.

Her bir green stick mask kutusunda 50 ml içerik yer almaktadır. Ambalajı 129 tl den satışa çıkmıştır. Sipariş verdiğiniz taktirde siparişlerinizi teslimatta ödeme yapıp satın alabileceğiniz şekilde kargolanır. Kargo ile kapıda ödeme yapıp satın alabileceğiniz gibi gönderilen green maskstick siparişlerinizde kargo ücretsiz!

Orjinal greenstick mask doğru mu değil mi orjinal mi yoksa değil mi nasıl anlayabilirsiniz? Oldukça kolay bir yöntem ile aldığınız green stick maske orjinal mi değil mi kontrol edebilirsiniz. Size gelen ambalajların kutularının üzerinde bir adet hologram bulunmaktadır. Bu hologramların üzerinden birer “hologram numarası” yer almaktadır. Bu hologramlar numaralarını internetteki ilgili siteye girerek almış olduğunuz ürünün orjinal olup olmadığına kolayca bakabilirsiniz.

Green Mask Stick Sipariş Ver mek için ne yapmak lazım?

Green Mask Stick Sipariş Ver >>>

Eğer orjinal green stick maske siparş vermek istiyor ve nereden alabileceğinizi bilmiyorsanız size doğru bir bağlantı ulaştırıyoruz. Dilerseniz aşağıdaki resme ya da linke tıklayarak green mask stick sipariş verebilir ve güvenle alış veriş yapabilirsiniz. Üstelik kargo bedava…

Green Mask Stick Sipariş Ver >>>