Feridun Kunak Detoks Çayı nı ne şekilde sipariş verebilirim?

Feridun Kunak Detoks Çayı, beyler ve hanımlar tarafından kullanabilsin diye üretilen ve toz karışım fomunda üretilen bir bitki çayıdır. Ambalajında da gölebileceği üzere karışımın içinde bir çok farklı içerk bulunmaktadır.

Formülünde yer alan bileşenlerin tüm listesi, imalatçı bilgilerindeki gibi kutusunda üstünde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanımı son derece basit olan Feridun kunak detoxs çayı paketinden çıkan paketlerden günde sadece tek bir kez sabah kahvaltısından önce açkarnına bir bardak sıcak suya ekleyerek ya da bir kase yoğurta kararak içiniz/yeyiniz. İşte bu kadar basit…

Feridun Kunak Detox çayı ambalajında 30 tane tek kullanımlık 5gr lık çay toz karışık poşet yer almaktadır. Önerildiği şekliyle kullanılırsa kullanan kişiye ortalama 30 gün kafi gelecek kadar paket bulunmaktadır. Kutusu bir kişi için bir aylık kullanıma denk gelmektedir. Aynı ürünü 2 farklı kişi kullandığınıda kullanıcılar 1 ayı tamamlayamayacağı için bu şekilde bir tüketim önerilmez.

Feridunkunak Detoks Çayı nın kutusundan çıkan 30 poşet çıkmaktadır ve her bir tek kullanımlık paket 5 gr dır. Toplu bir paket yerine her bir paketin 5gr olarak özellikle ayarlanmasının başlıca sebebi kullanım dozajını kolayca ayarlanamnızı sağlamaktır. Bu sayede dozu sizin yerinize ürün ayarlamış olur. Kıymetli bir içeriğe sahip olan bu detoks çayı 139 tl den satıştadır. Dozajı ayarlamak hem etkisi hem de kıymeti açısından son derece önemlidir.

Almış olduğum Feridun Kunak Detoks Çayı orjinal mi değil mi nasıl anlarım?

Satın almış olduğunuz Feridun Kunak Detoks çayı nın dış karton ambalajının üzerinde internet  üzerinden kontrol edip almış olduğunuz ürünün orjinal olup olmadığını gösteren bir “hologram numarası” yer almaktadır. Bu sayede almış olduğunuz ürünün orjinal olup 9olmadığını kendi gözünüzle görebilirsiniz.

Feridun Kunak Detoks Çayı nereden sipariş verebilirim?

Potansiyel kullanıcılar için aşağıda bıraktığımız orjinal feridunkunak detoxçayı nın satış yerlerinden biri olan siteye yönlendirme sağlayabilmeniz için resme ya da linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Size tavsiyemiz önerildği şekilde kullanın ve tavsiye edilen kullanım şekli dozunu aşmayın.

Feridun Kunak Detoks Çayı

Orjinal Feridun Kunak Detoks Çayı

Feridun Kunak Detoxs Çayı